O nas

Firma DBNS Systemy Informatyczne spółka cywilna powstała w 2018 r na bazie ponad dwudziestoletnich doświadczeń zespołu specjalistów na rynku informatyki.

W 1995 roku została powołana firma DBN s.c. zajmująca się między innymi  systemami informatycznymi i wdrożeniami systemów do zarządzania przedsiebiorstwem. W roku 2002 firma DBN s.c. została przekształcona w firmę DBN Sp. z o.o. Z początkiem 2018 r. z firmy DBN Sp. z o.o. został wyodrębniony samodzielny podmiot DBNS Systemy Informatyczne s.c.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Zajmujemy się instalacją i integracją sieci komputerowych LAN i WAN, integracją systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw oraz dostawą i serwisem sprzętu informatycznego firm polskich i światowych. Wysoko specjalizowana kadra, bogate doświadczenia i zaplecze techniczne pozwalają nam na samodzielną realizację większości zapotrzebowań naszych klientów. Stałym klientom oferujemy dogodne terminy płatności i pełne wsparcie techniczne.


Zapraszamy do współpracy.