Najnowsze wpisy na blogu

Panele meldunkowe w systemie Merkury

W systemie Merkury pojawiłą się możliwość korzystania z tzw. paneli meldunkowych, stosowanych w celu dokładniejszego zarządzania przebiegiem produkcji - w połączeniu z mechanizmami planowania produkcji. Panel meldunkowy jest prostym, niezależnym modułem umożliwiającym zapis do systemu produkcyjnego informacji o wymaganym stanie planu produkcyjnego. Panel meldunkowy ułatwia też tworzenie dokumentacji.

Konwerter plików EPP (Insert) do Symfonia

W najnowszej wersji konwertera plików EPP (Insert i inne) pojawiła się obsługa atrybutów dokumentów i grup towarowych JPK_V7.

Pliki EPP z aktualnych wersji programów zawierają informację o tych cechach i są przetwarzane i przesyłane do systemów Symfonia (Mała Księgowość, 50c, ERP)

Konwerter JPK do Symfonia

W najnowszej wersji naszego konwertera pojawiła się obsługa formatu JPK_V7. Obsługiwane są atrybuty faktur i grupy towarowo usługowe (GTU).

Dane te można przekazać do systemu Symfonia MKP i FK (50c, ERP). Dodatkowo istnieje możliwość ręcznego (pojedynczo lub grupowo) nadawania atrybutów faktur i grup GTU dla danych importowanych z plików JPK_FA, JPK_VAT, JPK_V7. Funkcja taka może znacząco ułatwić pracę.

Obsługa atrybutów faktur i grup towarowo usługowych w systemie Merkury

Od najnowszej wersji system Merkury mna możliwość nadawania atrybutów dokumentów i grup towarowo usługowych (GTU), zgodnie z najnowszymi przepisami. Pojawiły się nowe słowniki dotyczace atrybutów i grup GTU, mozna równiez przypisywac (pojedynczo lub zbiorczo) grupy do towarów i usług.

Nowa wersja systemu Merkury

Z początkiem roku 2019 zostanie wydana nowa wersja systemu Merkury, uzupełniona m.in. o obsługę opakowań zwrotnych (kaucji).

Zmiany w systemie Merkury

1. Poprawki eksportu danych do formatu Insert epp
2. Poprawiono rozliczanie produkcji
3. Wprowadzono podgląd ruchu towarów na liście receptur produkcyjnych
4. Funkcja szybkiej realizacji płatności w rozliczeniach

Więcej wpisów ...