Oprogramowanie Sage Symfonia

SAGE Symfonia

Jako Autoryzowany Partner oferujemy sprzedaż, wdrożenia i opiekę serwisową dla systemów zarządzania przedsiębiorstwem firmy SAGE Symfonia. Oferowane przez nas rozwiązania są szeroko uznanymi modułowymi systemami, pozwalającymi na wdrożenie kompletnego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, dającego pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów i finansami przedsiębiorstwa.

Oferta nasza skierowana jest do:

  • firm jednoosobowych i rodzinnych (moduły fakturowania, magazynu, księgi podatkowej lub karty)
  • małych przedsiębiorstw rozliczających się na podstawie książki przychodów i rozchodów (fakturowanie, magazyn, księga podatkowa, kontakt z klientem)
  • średnich przedsiębiorstw korzystających z pełnej księgowości (fakturowanie, magazyny, planowanie, produkcja, kontakt z klientem, księga handlowa)
  • biur rachunkowych i doradców podatkowych (księgi podatkowe i handlowe)

Oferujemy usługi wdrożenia oprogramowania w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych, również w powiązaniu z integracją nowych systemów z istniejącym już oprogramowaniem.

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemu kadrowo-płacowego i finansowo-księgowego.

Więcej informacji na stronie producenta systemu SAGE Symfonia.

 

Konwertery danych SAGE Symfonia (Premium, Forte)

Tworzymy indywidualne konwertery danych służące do przenoszenia danych bieżących do systemów Sage Symfonia Premium i Forte, ze szczególnym uwzględnieniem systemu Finanse i Księgowość. Za pomocą naszych programów mogą Państwo szybko przenieść np. dane księgowe dotyczące sprzedaży lub zakupu do systemu Finanse i Księgowość lub Mała Księgowość Premium. Oszczędza to Państwu żmudnego procesu ręcznego wpisywania danych i pozwala na znaczną automatyzację pracy.

Dane finansowo księgowe mogą być odczytywane jako:

arkusze kalkulacyjne (pliki xls, xlsx);

pliki tekstowe, csv;

pliki xml;

bezpośredni dostęp do baz danych (ODBC i natywny - dbf, MS SQL, Oracle, MySQL, Firebird, PostgreSQL i inne)

 

Jesteśmy w stanie stworzyć konwerter praktycznie dla każdego systemu, nawet ze specyficznym planem kont, układem rejestru, kooperacją z podmiotami zagranicznymi z UE i spoza Unii. Przykładowo dla dokumentów walutowych istnieje możliwość automatycznego pobierania kursów walut i informacji o tabelach wprost ze strony NBP, które są później przekazywane do systemu f-k.

Oferujemy również automatyczne konwertery elektronicznych wyciągów bankowych.

Oferta nasza jest skierowana szczególnie do biur rachunkowych pracujących na systemach Sage Symfonia i firm przetwarzających duże ilości dokumentów finansowo-księgowych.

Jeśli potrzebujecie Państwo uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z naszym działem oprogramowania.